Warning: A non-numeric value encountered in /nfsmnt/hosting2_1/d/9/d9fc26de-32ab-41ff-a8f2-202ea3d1c327/minoritykids.sk/web/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Problém, ktorý sa rieši cez web môže byť anonymný, riešenie a odpovede budú vyhodnotené a konzultované s odborníkmi v oblasti rodinného práva, so špecialistom na pracovný trh žien, tiež sa obrátime na psychológa alebo coacha.coaching

Čo MINORITYKIDS prinesie pre DETI? Závažné témy týkajúce sa detí, o ktorých sa často deti boja hovoriť a taja ich aj pred najbližšími, sú najmä  diskriminácia, intolerancia a agresivita v rodine, problémy v škole a agresivita, diskriminácia v škole alebo intolerancia rovesníkmi inej národnosti.

Čo ponúka projekt pre MATKY? Časté témy, o ktorých sa ženy osobne boja hovoriť (týranie, agresivita, domáce násilie, mobbing) sú to predovšetkým problémy rodinných a partnerských vzťahov, týkajú sa uplatnenia sa na trhu práce (napríklad po rodičovskej alebo  počas materskej dovolenky), otvárame témy pre zdravý vývoj detí a rešpekte pri ich výchove.

Kontaktovať nás môžete TU prostredníctvom online formulára vyplnením svojej otázky či problému, naši odborníci zverejnia odpoveď bez uvedenia Vášho mena.

 

Save

Save

Save