skip to Main Content
0917737076 info@minoritykids.sk

Problém, ktorý sa rieši cez web môže byť anonymný, riešenie a odpovede budú vyhodnotené a konzultované s odborníkmi v oblasti rodinného práva, so špecialistom na pracovný trh žien, tiež sa obrátime na psychológa alebo coacha.

Čo MINORITYKIDS prinesie pre DETI? Závažné témy týkajúce sa detí, o ktorých sa často deti boja hovoriť a taja ich aj pred najbližšími, sú najmä  diskriminácia, intolerancia a agresivita v rodine, problémy v škole a agresivita, diskriminácia v škole alebo intolerancia rovesníkmi inej národnosti.

Čo ponúka projekt pre MATKY? Časté témy, o ktorých sa ženy osobne boja hovoriť (týranie, agresivita, domáce násilie, mobbing) sú to predovšetkým problémy rodinných a partnerských vzťahov, týkajú sa uplatnenia sa na trhu práce (napríklad po rodičovskej alebo  počas materskej dovolenky), otvárame témy pre zdravý vývoj detí a rešpekte pri ich výchove.

Kontaktovať nás môžete TU prostredníctvom online formulára vyplnením svojej otázky či problému, naši odborníci zverejnia odpoveď bez uvedenia Vášho mena.

Save

Save

Save

Back To Top